воскресенье, 28 сентября 2008 г.

...відображення...


Знову все шкереберть... Незрозумілий настрій.. надмірна нервовість, депресія.. Вона знову не може розібратися в собі.. Що з нею знову трапилось? Незрозуміло.. Її це лякає, але вона нічого з цим не може вдіяти.. Знову трудові будні? Відсутність нормального відпочинку?Чи все ж таки звичайне недосипання? Ні, не воно одне, а все це в комплексі…
Ось знову звичний вечір перебіг в ніч… Все та ж музика, той же подавлений настрій і знову монітор перед очима… А за ним величезній світ, який затягує в себе, в свої тенета.. З одного вікна в інше.. Що вона шукає? Спокій, тепло, рівновагу, навіть щось більше?.. Зовсім випадково вона в одному з таких вікон зустріла таку ж людину, яка шукає того ж самого.. Саме в тому вікні, яке найближче і найшвидше відкрити, саме там де не чекала… Це вікно таке ж як і десятки інших, та щось таки її туди потягнуло..
Несміливо вона зробила перші кроки туди, не маючи ніякої надії, яка втрачена давно.. Все як звичайно за стандартним сценарієм.. День за днем вона стукала в те вікно, і кожного разу все було як завжди, але чомусь тягнуло.. В тому «як завжди» щось непомітно змінювалось, зміцнювалось.. Ставало якось спокійніше, з’являлось якесь дивне почуття, було так добре, спокійно, наче вона бачила своє відображення в дзеркалі, щоправда те відображення говорило з нею, розуміло, могло підтримати, мало схожі почуття, і вона могла розрадити своє відображення, коли йому було погано.. Так дивно, але відображення стало частинкою її душі; відчувала, що якщо воно зникне, то зникне шматочок душі, а з душею не хочеться розлучатись, а тим паче, шматувати її, тому вона міцно тримає цю часточку душі поряд, і вікно вже для цього не потрібно, воно лише нагадує той перший крок у безвість, яка стала всесвітом…5 комментариев:

ExyTab комментирует...

тоді кожен хто стоїть за спиною, може побачит відображення твоєї душі у вікні - шифруйся)

OkKova комментирует...

про це вікно мало хто знае...

ExyTab комментирует...

я знаю. можна піддивитись?)

OkKova комментирует...

а я тобі не забороняю сюди заглядувати.. принаймні поки що не забогроняла)

ExyTab комментирует...

тіки шось я давно тебе не бачив, тому не дивився...